К Києві після російської атаки завалився під'їзд п'ятиповерхівки, під завалами є люди
У ніч на 31 липня Київ зазнав масованої російської атаки. Росіяни били по столиці БпЛА та ракетами, є пошкодження та постраждалі, повідомили мер Києва Віталій Кличко та у ДСНС.
У Святошинському районі внаслідок російської атаки зруйнований підʼїзд житлового будинку. Екстрені служби працюють на місці. Також пожежі в кількох нежитлових будівлях.
У Солом’янському районі пошкоджені квартири в декількох будинках. Горіли автівки. Також пожежі і пошкодження на кількох локація нежитлової забудови.
У Голосіївському районі є пошкоджені будівлі. Зокрема, школи та дитячого садка, а Шевченківському районі ударною хвилею вибило вікна в дитячому відділенні медзакладу.
- Наразі відомо про 20 постраждалих мешканців міста. 8 із них медики госпіталізували. Іншим надали допомогу на місці, - зазначив Кличко.
У ДСНС додали, що під час атаки уламки одного з безпілотників впали біля гаражного кооперативу, що призвело до займання газової труби триповерхового житлового будинку. Кілька людей опинилися заблокованими в гаражах, але рятувальники оперативно їх евакуювали.
Також зафіксовано влучання в один із вищих навчальних закладів столиці. Крім того, уламки пошкодили дах п'ятиповерхового будинку, складську будівлю та спричинили загоряння ще одного автомобіля.
- Раніше кореспондент Коротко про писав про те, що росіяни атакують дронами ТЦК: навіщо це їм та що можна робити заради безпеки.
- Також ми писали про те, що Росія посилює повітряний терор: звідки стільки дронів та як від них захиститись.

