РФ вдарила по Харкову: серед постраждалих – дитина
РФ вдарила по Харкову: серед постраждалих – дитина

РФ вдарила по Харкову: серед постраждалих – дитина

Окупанти вдарили БпЛА типу «Молнія» по Київському району Харкова. На місце «прильоту» прямують бригади екстреної медичної допомоги. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на мера Ігоря Терехова та голову Харківської ОВА Олега Синєгубова.

Відомо про пʼятьох постраждалих, серед них хлопчик дев'яти років. Також постраждали 25-річна та 35-річна жінки в Київському районі Харкова внаслідок ворожого «прильоту». 

«Ворог продовжує тероризувати мирне населення Харкова. Тому не ігноруйте сигналів тривоги!», – наголосив Синєгубов.

Зазначимо, що армія РФ постійно атакує Харків та область. Зокрема, у ніч на 30 липня обласний центр був атакований безпілотниками. Тоді мер міста Ігор Терехов повідомляв про вибухи та розповідав про загоряння автомобіля. Також в результаті удару постраждала автомийка, скління багатоквартирних будинків, супермаркет.

Источник материала
loader
loader