Свириденко анонсувала призначення директора БЕБ
Свириденко анонсувала призначення директора БЕБ

Свириденко анонсувала призначення директора БЕБ

Премʼєр-міністерка Юлія Свириденко провела зустріч з кандидатом на посаду директора Бюро економічної безпеки Олександром Цивінським. БЕБ може отримати нового очільника вже наступного тижня. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на главу українського уряду.

«Конкурсна комісія ухвалила рішення, а уряд отримав результати додаткових перевірок. Ми всі зацікавлені в тому, щоб БЕБ став дієвою інституцією та мав реальну довіру – довіру бізнесу та усього українського суспільства», – каже вона

За словами Свириденко, вони погодили «як зняти всі питання та сумніви у цивілізований спосіб». Зокрема, Цивінський має пройти поліграф. Це, за словами глави уряду, «гарантовано позбавляє ситуацію будь-яких маніпуляцій та дозволяє рухатись далі».

«Розраховую, що вже наступного тижня зможемо ухвалити відповідне рішення, яке дозволить оновити роботу БЕБ та буде значним внеском у позитивне перезавантаження відносин між державою та бізнесом», – додала премʼєрка.

Новина доповнюється...

Источник материала
loader
loader