/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F408887670e6a5b91f4c44f826f3bd219.jpg)
Вагітна дружина гравця збірної Італії стала жертвою нападу в Пуерто-Рико
Моторошний інцидент за участі дружини Галлінарі трапився на узбережжі Пуерто-Ріко. На кохану гравця збірної Італії стався напад на пляжі Ісла-Верде Північної Кароліни, повідомляє 24 канал із посиланням на Sportando.
Що трапилось з Елеонорою Бой?
Елеонора Бой насолоджувалась відпочинком на пляжі до того, як стався жахливий інцидент. Дружину Данила Галлінарі, яка до того ж вагітна, вкусила акула.
Коханій італійського баскетболіста одразу надали потрібну медичну допомогу та відправили у медичний заклад для обстеження. Відомо, що в Елеонори постраждала права нога.
За наявною інформацією, стан дружини Данила Галлінарі стабільний. Життю коханої баскетболіста нічого не загрожує.
До слова. Данило Галлінарі виступав за Лос-Анджелес Кліпперс, Детройт, Оклахому та Мілуокі. У 2025 році гравець збірної Італії приєднався до Вакерос де Баямон з Пуерто-Рико.
Раніше повідомляли про те, що Джареду Шоу загрожує смертна кара через цукерки. Американський баскетболіст був затриманий правоохорнними органами у власній квартирі.

