Костюк вийшла у чвертьфінал турніру WTA 1000 у Монреалі
Костюк вийшла у чвертьфінал турніру WTA 1000 у Монреалі

Костюк вийшла у чвертьфінал турніру WTA 1000 у Монреалі

Марта Костюк уперше у своїй кар’єрі вийшла до чвертьфіналу турніру серії WTA 1000 у Монреалі. Про це повідомляє «Главком».

У матчі 1/8 фіналу українська тенісистка здолала американку Маккартні Кесслер.

Костюк впевнено розпочала зустріч, повівши 3:1, але втратила перевагу – Кесслер зрівняла рахунок. За рахунку 5:4 Марта мала шанс завершити сет, однак не реалізувала два сетпойнти і програла три гейми поспіль – 5:7.

У другій партії українка швидко повернула контроль над грою, вигравши чотири гейми поспіль. Цього разу Костюк втримала перевагу – 6:3.

У вирішальному сеті Марта швидко перехопила ініціативу і з першої спроби реалізувала матчбол – 6:3.

WTA 1000, Монреаль, 1/8 фіналу

Маккартні Кесслер (США, 28) – Марта Костюк (Україна, 24) – 7:5, 3:6, 3:6

У наступному раунді Марта зустрінеться з переможницею пари Даяна Ястремська (Україна) – Єлєна Рибакіна (Казахстан).

Юрист тенісистки назвав причиною розриву «непереборні розбіжності» та відмовився від подальших коментарів.

Пара одружилася у липні 2016 року.

За інформацією джерел Bild, подружжя досі формально перебуває у шлюбі, але вони вже давно розійшлося. Зазначається, що тенісистка разом із трьома дітьми зараз живе на Мальорці, а футболіст проводить багато часу зі своєю новою дівчиною.

Источник материала
loader
loader