Трамп заявив, що очолить рух проти голосування поштою на виборах у США
Трамп заявив, що очолить рух проти голосування поштою на виборах у США

Трамп заявив, що очолить рух проти голосування поштою на виборах у США

Президент США Дональд Трамп заявив, що збирається очолити рух за скасування голосування поштою на виборах у країні.

Про це він написав у соцмережі Truth Social.

«Я збираюся очолити рух за скасування бюлетенів, що надсилаються поштою, а також за відмову від дуже «неточних», дорогих та суперечливих машин для електронного голосування, які коштують у десять разів дорожче за точний папір з водяними знаками, який працює швидше і не залишає жодних сумнівів наприкінці вечора щодо того, хто виграв, а хто програв вибори», - заявив Трамп.

За словами глави Білого дому, нині США є «єдиною країною у світі, яка використовує голосування поштою».

«Усі інші відмовилися від цього через масштабне виборче шахрайство, з яким ми зіткнулися. Ми розпочнемо ці зусилля, підписавши указ, щоб допомогти забезпечити чесність на проміжних виборах (до Конгресу – ред.) у 2026 році», - додав Трамп.

Також він висловив думку, що штати є лише «агентами федерального уряду США у підрахунку та встановленні результатів голосування».

«Вони повинні робити те, що їм каже федеральний уряд, представлений президентом Сполучених Штатів, заради блага нашої країни», - сказав Трамп.

Источник материала
loader
loader