/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F545c251589cb5a3050d1bdecf2bf4b06.jpg)
Український захисник покинув Вердер
Український захисник Іван Єрмачков припинив співпрацю з німецьким клубом Вердер. Про це повідомила пресслужба бременської команди.
"Іван шукає новий виклик, і ми хочемо допомогти йому в цьому. Ми дякуємо гравцю за його відданість та бажаємо великих успіхів у майбутньому", — зазначив спортивний директор клубу Марк Доммер.
Єрмачков розпочинав кар’єру в українському Колосі з Ковалівки, а у 2022 році перебрався до Німеччини, де виступав за Вупперталь. У липні 2023 року захисник підписав контракт із Вердером, але сезон провів переважно в оренді — у складі Вікторії Берлін.
За берлінський клуб він зіграв 8 матчів і забив 2 голи. Також має 6 поєдинків і 1 гол за юнацьку збірну України U-19, викликався до складу команд U-20 та U-21.
Наразі 20-річний футболіст перебуває у статусі вільного агента та відкритий до нових пропозицій.

