За матеріалами БЕБ судитимуть організатора контрабанди автомобілів
За матеріалами БЕБ судитимуть організатора контрабанди автомобілів

За матеріалами БЕБ судитимуть організатора контрабанди автомобілів

Бюро економічної безпеки на Львівщині скерувало до суду обвинувальний акт стосовно жителя Львівщини, який організував схему незаконного переміщення транспортних засобів через митний кордон України.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Слідством встановлено, що чоловік незаконно завіз в Україну 19 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України.Приватний сектор. Детектив БЕБ поруч із легковим автомобілем оформлює документи. Під склоочисником машини — долари та євро", - йдеться у повідомленні.

У пресслужбі зазначають, що частину транспортних засобів фігурант реалізував за готівку на платформах онлайн оголошень та у Telegram-каналах. Іншу частину розбирали на запчастини для подальшого продажу. Отримані кошти обвинувачений легалізовував.

За матеріалами БЕБ судитимуть організатора контрабанди автомобілів - Фото 1

Детективи Теруправління повідомили жителю Львівщини про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 201-4 Кримінального кодексу України (контрабанда підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (легалізація коштів, одержаних злочинним шляхом). Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

Оперативний супровід здійснювали співробітники Управління СБУ у Львівській області та Управління внутрішньої і власної безпеки Держприкордонслужби України. Процесуальне керівництво - прокурори Львівської обласної прокуратури.

Як повідомлялось, нещодавно БЕБ на Вінниччині забезпечило відшкодування збитків, завданих бюджету місцевим підприємцем, який займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Теги по теме
Вооруженные силы Украины
Источник материала
loader
loader