iPhone 17 отримав різний обсяг оперативної пам’яті
iPhone 17 отримав різний обсяг оперативної пам’яті

iPhone 17 отримав різний обсяг оперативної пам’яті

Учора Apple представила серію iPhone 17, до якої увійшли базова модель, декілька Pro-версій та ультратонкий iPhone Air. Вперше в лінійці смартфони отримали різний обсяг оперативної пам’яті.

Базова модель iPhone 17 зберегла 8 Гбайт ОЗП, тоді як Air і Pro-моделі отримали 12 Гбайт для покращення продуктивності та багатозадачності. Додаткові 4 Гбайт забезпечують більш стабільну роботу ресурсоємних додатків і теоретично подовжують підтримку нових оновлень iOS.

Попередня серія iPhone 16 комплектувалася 8 Гбайт оперативної пам’яті у всіх моделях, але 17-е покоління вирішили диференціювати за технічними характеристиками. iPhone 17 Pro та Pro Max отримали 12 Гбайт ОЗП, а несподівано аналогічний обсяг отримав і ультратонкий iPhone Air, який поєднує риси стандартної та Pro-версій. Air оснащений процесором A19 Pro із 5-ядерним GPU замість 6-ядерного у Pro-моделях.

Попереднє замовлення на нові iPhone в США стартує 12 вересня, а початок поставок заплановано на 19 вересня.

Источник материала
loader
loader