Поліція штату Юта оприлюднила фото ймовірного убивці активіста Кірка
Поліція штату Юта оприлюднила фото ймовірного убивці активіста Кірка

Поліція штату Юта оприлюднила фото ймовірного убивці активіста Кірка

Правоохоронці штату Юта опублікували фото «особи, що становить інтерес» у справі про вбивство праворадикального активіста Чарлі Кірка.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Axios.

За даними слідства, поліція та агенти ФБР отримали «відеозапис високої якості», на якому зафіксовано особу, котру розшукують у зв’язку з убивством. На оприлюднених зображеннях видно молодого чоловіка в темній бейсболці та темному одязі, у сонцезахисних окулярах і кросівках з білими шнурками.

Поліція штату Юта оприлюднила фото ймовірного убивці активіста Кірка - Фото 1

«Просимо громадськість допомогти у встановленні особи, що може бути причетною до смертельного пострілу в Чарлі Кірка на території Університету долини Юти», – ідеться у повідомленні Департаменту громадської безпеки штату.

ФБР також оголосило винагороду в розмірі 100 тисяч доларів «за інформацію, що приведе до встановлення та арешту осіб, відповідальних за вбивствоЧарлі Кірка».

За словами спецагента ФБР Роберта Болса, неподалік кампусу було знайдено гвинтівку з ручним перезарядженням, яку відправили на експертизу.

Слідчі встановили, що стрілець піднявся сходами на дах будівлі, звідки зробив постріл, а потім стрибнув звідти й утік. Особу офіційно не ідентифіковано, пошуки тривають.

Як повідомляв Укрінформ, Чарлі Кірк був смертельно поранений у середу під час заходу своєї праворадикальної організації Turning Point USA в Університеті долини Юти. Того само дня він помер.

Фото: Charlie Kirk / Facebook

Теги по теме
США полиция Убийство
Источник материала
loader
loader