/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2aa54dbf07703a3bda7d174859adb185.jpg)
В Україні відзначають День фахівця радіоелектронної боротьби
Як передає Укрінформ, у вітанні з Днем фахівців радіоелектронної боротьби на сторінці міністра оборони України Дениса Шмигаля у Фейсбуці ідеться: "Працює РЕБ" – за цією фразою стоїть щоденна робота тисяч спеціалістів".
Як підкреслив Шмигаль, завдяки роботі, зокрема воїнів радіоелектронної боротьби ворожі дрони та ракети часто не досягають цілі, а війська РФ залишаються без зв’язку.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd044f5b07b266d00340455961b9cc5be.jpg)
За його словами, жодна сучасна операція не обходиться без підрозділів радіоелектронної боротьби. Воїни РЕБ виконують завдання у бойових порядках разом з підрозділами усіх видів і родів військ, забезпечуючи перевагу Сил оборони.
Міністр подякував воїнам РЕБ за професіоналізм і цілодобову службу.
"Світла пам'ять фахівцям РЕБ, які віддали своє життя за свободу України", - зауважив Шмигаль.
Як повідомлялось,12 вересня в Україні святкують День фахівця радіоелектронної боротьби. Ця дата визначена відповідним наказом головнокомандувача Збройних сил України № 253 від 1 вересня 2021 року.

