Мадяр: На фронті фіксують збій у роботі Starlink
Мадяр: На фронті фіксують збій у роботі Starlink

Мадяр: На фронті фіксують збій у роботі Starlink


Сервіс активно використовується українськими військовими для координації дій та управління безпілотниками.

Подовж усієї лінії фронту знову зафіксовано збій у роботі Starlink від компанії SpaceX в понеділок зранку, 15 вересня. Про це заявив командувач Сил безпілотних систем Роберт “Мадяр” Бровді. 

За його словами, на фронті зафіксовано масштабний збій у роботі системи супутникового зв’язку.

Сервіс, який активно використовується українськими військовими для координації дій та управління безпілотниками, тимчасово вийшов з ладу на всій передовій. Деталі щодо причин перебоїв поки що не повідомляються.

На сайті Starlink сказано, що система супутникового звʼязку працює з перебоями в усьому світі.

“Нині спостерігається погіршення якості обслуговування Starlink. Наша команда досліджує причину проблеми”, – йдеться у заяві компанії.

Згодом “Мадяр” уточнив, що супутниковий звʼязок поступово відновлюється. Повторився глобальний збій на SpaceX.

Starlink залишається ключовим елементом зв’язку для українських Сил оборони, особливо в зонах, де традиційна інфраструктура знищена або недоступна.

Нагадаємо, віцепрем’єр – міністр цифровізації Польщі Кшиштоф Гавковський розкритикував рішення президента Кароля Навроцького накласти вето на поправку до закону про допомогу громадянам, бо воно призведе до відключення наданих Польщею Україні Starlink та послуг із зберігання даних у хмарі.



Теги по теме
Украина SpaceX
Источник материала
loader
loader