Операція в тилу ворога: воїни ССО і ГУР знищили на території Росії трьох загарбників та захопили зброю
Операція в тилу ворога: воїни ССО і ГУР знищили на території Росії трьох загарбників та захопили зброю

Операція в тилу ворога: воїни ССО і ГУР знищили на території Росії трьох загарбників та захопили зброю

Сили спеціальних операцій Збройних сил України разом з бійцями Головного управління розвідки Міністерства оборони під час розвідки в одній із областей Росії знищили трьох російських загарбників, їхній транспорт і захопили документи і зброю.

Як передає Укрінформ, про це командування ССО повідомляє у Фейсбуці.

Воїни 73-го окремого морського центру СпП ім. кошового отамана Антіна Головатого разом з бійцями ГУР вкотре нищать ворога на його ж території, ідеться в повідомленні.

Бойова група провела спеціальну розвідку в одній із областей РФ. Під час неї оператори організували засідку на ворожий рухомий транспорт. В результаті злагоджених дій спецпризначенців були знищені троє військовослужбовців РФ та їхній транспорт.

Після виконання низки задач на російській території бійці повернулися до України з документами та зброєю знищених росіян.

"На згадку також прихопили і автономний датчик руху, якими прикордонна служба ФСБ Росії обладнує периметр державного кордону", - зазначили в командуванні Сил спеціальних операцій.

Як повідомляв Укрінформ, бійці Сил спецоперацій здійснили успішний наліт на російські позиції у Донецькій області та взяли під контроль лісосмугу і захопили трофеї.

Фото: Генштаб ЗСУ, ілюстративне

Теги по теме
война
Источник материала
loader
loader