На Ніжинщині засуджено жінку, яка вбила свого співмешканця
На Ніжинщині засуджено жінку, яка вбила свого співмешканця

На Ніжинщині засуджено жінку, яка вбила свого співмешканця

На Ніжинщині засуджено жінку, яка вбила свого співмешканця - Фото 1

За вироком суду 55-річну жінку визнано винною у скоєнні умисного вбивства та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім з половиною років.

Нагадаємо, 3 червня на лінію «102» надійшло повідомлення від жительки Ніжинського району, яка виявила в будинку свого неживого брата з тілесними ушкодженнями.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група, оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що між 56-річним чоловіком і його 55-річною співмешканкою виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки жінка вдарила чоловіка ножем у груди. Від отриманих тілесних ушкоджень він помер на місці.

Поліцейські вилучили знаряддя злочину та інші речові докази. Підозрювана зізналася у скоєному та надала правдиві свідчення.

Зловмисницю затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури слідчі завершили досудове розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство.

За матеріалами досудового розслідування Бахмацький районний суд визнав жінку винною у злочині та призначив покарання у вигляді 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Tweet

 


Источник материала
loader
loader