/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F44b25091e2117f42f5678c9707305cd7.jpg)
Реткліфф: Що буде, якщо Глейзери скажуть звільнити Аморіма? Цього не станеться
Сер Джим Реткліфф, один з власників Манчестер Юнайтед, категорично висловився щодо будь-якого втручання у кадрові рішення, пов'язані з головним тренером першої команди "червоних дияволів".
Під час появи в The Business Podcast бізнесмен відповів на гіпотетичний сценарій, за яким інші власники клубу, сім'я Глейзерів, могли б вимагати звільнити Рубена Аморіма.
"Цього не станеться, – заявив Реткліфф, залишивши мінімум місця для інтерпретацій щодо свого контролю над спортивними питаннями в клубі. – Аморім провів не найкращий сезон. Рубену потрібно протягом трьох років продемонструвати, що він чудовий тренер. Саме так і буде.
Не можна керувати таким клубом, як Юнайтед, спираючись на імпульсивні реакції преси, яка щотижня щось оголошує".
Нагадаємо, раніше Рубен Аморім відповів на питання щодо критики на свою адресу. Повідомлялося, що у разі поразки в останньому матчі від Сандерленда португалець буде близький до відставки — у підсумку в тій грі "червоні дияволи" здобули перемогу (2:0).
