/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Ffc296cba47b87bb8e361232b1ec5c7d4.jpg)
Геррейру може покинути Баварію як вільний агент
Захисник збірної Португалії Рафаель Геррейру, ймовірно, покине Баварію після завершення сезону 2025/26. Про це повідомляє Kicker.
Контракт 31-річного футболіста з мюнхенським клубом спливає влітку 2026 року. За інформацією джерела, керівництво Баварії вже провело внутрішні обговорення щодо майбутнього гравця, однак єдиної позиції з приводу нового контракту наразі немає.
Геррейру приєднався до німецького гранда влітку 2023 року на правах вільного агента після відходу з Боруссії Дортмунд. У поточному сезоні він провів сім матчів у всіх турнірах, відзначився одним голом і одним асистом.
Наразі Transfermarkt оцінює трансферну вартість футболіста у вісім мільйонів євро.
Раніше з’являлися повідомлення про інтерес до португальця з боку Ювентуса, який шукає варіанти для підсилення лівого флангу оборони.
