/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F5940fe0989ab6c497428d4b4d7e29a72.jpg)
У МЗС Італії відреагували на слова Захарової про обвал вежі у Римі - ЗМІ
Як передає Укрінформ, про це повідомляє ANSA із посиланням на джерела у МЗС Італії.
Неназвані джерела у зовнішньополітичному відомстві Італії заявили, що це - «брудні, тривожні слова», які «підтверджують безодню вульгарності, у яку занурилося керівництво Москви».
«Ніхто в Італії, абсолютно ніхто, ніколи не подумає радіти, спекулювати на інциденті, трагедії, до якої ми, італійці, все ще залучені. Італія завжди і будь-якому випадку висловлюватиме солідарність і дружбу найслабшим, тим, хто перебуває у скрутному становищі, тим, хто зазнає нападів. Ось чому ми підтримуємо український народ. Тому що ми італійці», – заявили джерела у МЗС Італії.
За словами джерел ANSA, у понеділок посла Росії в Італії Олексія Парамонова викликали до італійського МЗС для оголошення йому офіційної ноти після коментарів Захарової щодо обвалу частини вежі Торре-дей-Конті у Римі.
Раніше Захарова пов’язала інцидент у Римі із військовою підтримкою України з боку Італії, заявивши, що «доки італійський уряд продовжуватиме марнувати гроші платників податків, Італія, від її економіки до її веж, повністю занепаде».
Як повідомляв Укрінформ, у понеділок у столиці Італії обвалилася частина вежі Торре-дей-
Конті, унаслідок чого троє людей постраждали, а ще одна – залишалася під завалами.
Фото: Vigili del Fuoco

