Зеленський на Донеччині зустрівся з бійцями Січеславської бригади, яка захищає Покровськ
Зеленський на Донеччині зустрівся з бійцями Січеславської бригади, яка захищає Покровськ

Зеленський на Донеччині зустрівся з бійцями Січеславської бригади, яка захищає Покровськ

Президент Володимир Зеленський обговорив оперативну ситуацію поблизу Покровська та на його околицях з військовими 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, яка тримає оборону на цій ділянці фронту.

Як передає Укрінформ, про це Зеленський повідомляє у Фейсбуці.

«Оперативна ситуація поблизу Покровська та на його околицях – головне, про що говорили з військовими 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, яка тримає оборону на цій ділянці фронту. Сьогодні зустрівся з воїнами в їхній смузі відповідальності та відзначив державними нагородами», – зазначив Зеленський.

Як повідомляє сайт Президента, командир бригади Андрій Турчин доповів про оперативну обстановку у смузі відповідальності його підрозділу, забезпечення позицій усім необхідним, логістику та ротації військових. За його словами, бригада є одним із лідерів у застосуванні дронів-перехоплювачів.

Під час спілкування з командирами відділень обговорили досвід бригади, подальший розвиток напряму дронів, реалізацію програми контрактів «18–24», майбутній перехід на контрактну армію, особливості комплектування бригади, підготовку військових і цифровізацію процесів в армії.

Глава держави подякував воїнам за захист України й щоденну службу та відзначив їх державними нагородами. Пам’ять загиблих захисників і захисниць ушанували хвилиною мовчання.

Як повідомляв Укрінформ, Зеленський зустрівся на фронті з бійцями 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов» та 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Рубіж», які разом із суміжними підрозділами тримають оборону на Добропільському напрямку.

Теги по теме
Владимир Зеленский Вооруженные силы Украины
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader