Атака на Київ: рятувальник гасив власну квартиру
Атака на Київ: рятувальник гасив власну квартиру

Атака на Київ: рятувальник гасив власну квартиру

У Києві співробітник ДСНС самотужки гасив пожежу у власній квартирі, яка спалахнула внаслідок нічної атаки РФ 14 листопада. Його родина вчасно вибігла з помешкання. Про інцидент розповіла місцева жителька, повідомляє «Главком» з посиланням на місцеві пабліки.

«На шостому (поверсі, – «Главком») жила сім’я. До речі, син – рятувальник. Його якраз за пів години (до прильоту, – «Главком») викликали. Він гасив – свою ж квартиру, але вона вигоріла. Люди вибігали з квартири просто роздягнуті – дітей схопили та вибігали», – розповіла сусідка.

Київ. Пожежник приїхав на виклик тушити свою ж квартиру внаслідок нічної російської атаки pic.twitter.com/GrSLyx0FVq

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) November 14, 2025
Підписуйтеся на канал «Главкома» у соцмережі Х

Внаслідок атаки загинули та постраждали люди.

У Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Подільському та Святошинському районах розгорнули штаби для допомоги постраждалим від ворожої атаки 14 листопада.

Источник материала
loader
loader