/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3711dcb6cbaef596673438f9c21b2e9a.jpg)
Україна і Польща домовилися пришвидшити зустріч міжурядової комісії з економічного співробітництва
Про в інтерв’ю Укрінформу заявив віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка.
«Ми домовились пришвидшити організацію міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, наповнити її конкретною роботою.. Ми орієнтуємось на перший квартал наступного року»,- повідомив Качка.
За його словами, обидві сторони хочуть дуже серйозно проговорити конкретні кроки по інфраструктурних проєктах, як по їх списку, так і по тому, як їх реалізувати.
«Ми бачимо збільшення присутності Банку національної економіки (BGK) Польщі в Україні, ми вже направили на ратифікацію угоду (про статус BGK в Україні, – ред.). Ми бачимо, як вони працюють, які програми розвивають і як це може допомогти Україні. Є багато різних проєктів від польського уряду, і тому це пріоритет для всіх моїх співрозмовників»,- підкреслив Качка.
Як передавало агентство, Польща хоче забезпечувати участь України в оборонному проєкті ЄC SAFE, зокрема і завдяки створенню на території РП спільних оборонних підприємств.
Фото Укрінформу можна купити тут.
