У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів
У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів

У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів

У Тернополі внаслідок масованого обстрілу Росії 19 листопада загинув 21-річний студент Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Андрій Вегера.

Про це повідомляють на сторінці закладу у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Спільнота Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з глибоким смутком повідомляє про трагічну загибель Андрія Вегери, студента 3-го курсу освітньої програми Галузеве машинобудування факультету інженерії машин, споруд та технологій, який став жертвою ворожої атаки на місто Тернопіль 19 листопада 2025 року", - йдеться у повідомленні.

У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів - Фото 1

У закладі розповіли, що Андрій був сумлінний і цілеспрямований, свідомий і патріотично налаштований, щирий і готовий завжди прийти на допомогу.

"Він назавжди залишиться частиною нашого університету.

Наші глибокі співчуття всім рідним та близьким загиблого. Вічна та світла пам'ять Тобі, Андрію!" - зазначається в дописі вишу.

Також раніше повідомляли, що внаслідок російської атаки на Тернопіль загинув студент Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Руслан Бобик.

У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів - Фото 2

"Адміністрація, працівники та студенти ВСП «ТФК ТНТУ» глибоко сумують з приводу трагічної загибелі студента групи АТ-301 Руслана Бобика внаслідок ворожої ракетної атаки. Він назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав, спокійним, доброзичливим та щирим хлопцем. Схиляємо голови у скорботі разом з рідними", - йдеться у дописі Тернопільського фахового коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів - Фото 3 Наслідки ракетного удару по Тернополю / Фото: Юлія Томчишин. Укрінформ У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів - Фото 9 Тернополяни приносять їжу для постраждалих внаслідок атаки і рятувальників / Фото: Юлія Томчишин. Укрінформ У Тернополі через масований російський обстріл загинули двоє студентів - Фото 16 У Тернополі люди приносять квіти та свічки на місце вчорашнього обстрілу / Фото: Юлія Томчишин, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, вранці 19 листопада росіяни атакували Тернопіль ударними безпілотниками та ракетами. У місті сталися влучання у дві житлові багатоповерхівки. Загинули 27 осіб. У Тернопільській громаді 19, 20, 21 листопада оголосили днями жалоби за загиблими внаслідок комбінованої російської атаки на місто.

Теги по теме
Обстрел Тернополь
Источник материала
loader
loader