Відомий український тренер відмовився від роботи в Угорщині
Відомий український тренер відмовився від роботи в Угорщині

Відомий український тренер відмовився від роботи в Угорщині

Український фахівець Юрій Вернидуб, який залишив посаду головного тренера «Кривбаса» у травні 2025 року, міг отримати роботу за кордоном. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на TaToTaкe. 

Як повідомляє джерело, нещодавно Вернидуб відхилив пропозицію від невідомого клубу угорської першості. За інформацією джерела, причиною відмови стали політично-соціальні мотиви. Аналогічна ситуація виникла і під час переговорів з болгарським «Лудогорцем», який також був зацікавлений у послугах українця. Зазначається, що болгарський клуб навіть був готовий чекати на призначення тренера до кінця січня, попри погіршення результатів команди.

Головною перешкодою для Вернидуба стало його принципове рішення не виїжджати з України без спеціального дозволу або до досягнення 60-річного віку. Саме через це його перемовини з іноземними клубами не завершилися успіхом. Влітку на нього також чекали клуби з Азербайджану та Казахстану

Останнім і вирішальним матчем став поєдинок проти Ісландії, яку українці переграли 3:5 під час першого матчу, але внаслідок кількох невдач (зокрема, з Азербайджаном) ці два колективи підходили з однаковою кількістю очок. Проте перевага була саме на боці візаві «синьо-жовтих», тому необхідна була лише перемога у поєдинку в Варшаві. 

У другому таймі Україна забила два голи та продовжує боротьбу за путівку на Мундіаль.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Україна – Ісландія 2:0 (0:0)

Голи: Зубков, 83, Гуцуляк, 90+3

Як повідомляв «Главком», збірна України здобула важливу перемогу над Азербайджаном у відборі на чемпіонат світу.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Ісландія – Україна 3:5 (1:3)

Голи: Еллертссон, 35, Гудмундссон, 59, 75 – Маліновський, 14, 45+5, Гуцуляк, 45, Калюжний, 85, Очеретько, 89

У другому турі кваліфікації до Чемпіонату світу-2026 збірна України з футболу зіграла внічию з Азербайджаном – 1:1.

Відбір чемпіонату світу. Група D

Азербайджан – Україна 1:1 (0:0).

Голи: Махмудов (72, з пен.) – Судаков (51).

Раніше збірна України зазнала поразки від Франції з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до чемпіонату світу 2026. Матч відбувся на стадіоні у Вроцлаві, Польща.

До слова, під час важливого відбіркового матчу до чемпіонату світу 2026 між збірними України та Франції, українські фанати продемонстрували свою підтримку національній команді, розгорнувши величезний банер із написом «Фортеця Європи».

Источник материала
loader
loader