Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них білоруські опозиціонери та незаконно затримані українці
Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них білоруські опозиціонери та незаконно затримані українці

Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них білоруські опозиціонери та незаконно затримані українці

Білоруський диктатор Білорусі Олександр Лукашенко за сприяння США звільнив 123 політв'язнів з різних країн.

Між Україною та Білоруссю відбувся захід з повернення цивільних осіб, яких було звільнено у рамках домовленостей з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Внаслідок попередніх домовленостей та результативних перемовин з білоруською стороною, на запит та за сприяння американських партнерів та роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Україні передано 114 цивільних громадян, серед них - українці, які утримувалися на території Республіки Білорусь», — йдеться у повідомленні.

Наймолодшому звільненому українцю виповнилося 25 років. Його дружину повернули під час попереднього звільнення. Він та інші українці — цивільні громадяни, які були затримані в Білорусі та обвинувачувались в роботі на українські спецслужби.

Також Україні були передані громадяни Білорусі, які були ув’язнені з політичних мотивів та відбували тривалі терміни покарання. Серед них є відомі білоруські громадські та політичні діячі, зокрема Марія Александрова, Віктор Бабаріко, журналістка Марина Золотова та інші.

Звільнені громадяни Білорусі, після надання необхідної медичної допомоги та за їхнім бажанням будуть доставлені до Польщі та Литви.

Новина доповнюється.

Фото: Координаційний штаб

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader