/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F746cbcd74502ec390e15da1cf432407d.jpg)
Сотня окупантів зайшла в Грабовське на Сумщині – тривають бої
Близько 100 російських загарбників зайшли на територію села Грабовське на Сумщині й намагалися просунутися у бік Рясного. Станом на вівторок, 23 грудня, в населеному пункті тривають бої. Про це повідомив начальник відділу комунікацій угруповання Об'єднаних сил підполковник Віктор Трегубов в ефірі "Суспільне. Студія".
Він розповів, що "атака була раптовою". Російські військові увійшли на територію Грабовського (звідти загарбники викрали 52 мирних мешканця) та намагалися захопити село з подальшим просуванням у напрямку Рясного.
"Наразі російські підрозділи закріплюються у південній частині Грабовського. Українські сили намагаються вибити їх із займаних позицій. У селі тривають бої", – пояснив Трегубов.
Окрім цього він висловив думку, що населені пункти, що розташовані безпосередньо на кордоні з росією і з яких можна пішки потрапити на територію країни-агресорки, можливо убезпечити лише в разі створення зони контролю українських військ на декілька кілометрів углиб російської території.
Нагадаємо, ЗСУ підтвердили вивезення російськими військами понад 50 цивільних із Грабовського. Як інформували медіа, підрозділи загарбників рухаються далі в напрямку хутора Високий та села Рясне. Також пізніше Трегубов розкрив подробиці злочину рф на Сумщині.
Як розповів президент України Володимир Зеленський, серед цивільних, яких російські військові незаконно вивезли з села Грабовське, були діти. Окрім цього,в полон ворога потрапили українські військовослужбовці.
Читайте також: ЗСУ відтісняють російські війська з Грабовського – подробиці боїв на Сумщині.
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні".
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

