У Харкові триває ліквідація наслідків вчорашнього обстрілу
У Харкові триває ліквідація наслідків вчорашнього обстрілу

У Харкові триває ліквідація наслідків вчорашнього обстрілу

Рятувально-пошукова операція на місці ворожого обстрілу, який стався напередодні в центральній частині Харкова, триває безперервно. Про це повідомив журналістам міський голова Ігор Терехов.

За його словами, до робіт залучено понад 300 комунальників, а також волонтери. У підвальних приміщеннях пошкодженої будівлі були встановлені насоси для відкачування води. Розбирання завалів триватиме й уночі.

«Прилеглі будинки зазнали значних пошкоджень. Ми практично завершили закриття всіх контурів, залишилося близько 15% від загального обсягу. В лікарні, розташованій поруч, вибито понад 100 вікон, які вже закрили. Крім того, пошкоджена покрівля. Спеціалісти зробили все, щоб не було залиття в палатах. Також було відновлено електромережу, і зранку тут уже курсували тролейбуси та трамваї», – зазначив Ігор Терехов.

Мер наголосив, що працівники комунальних і профільних служб працюють цілодобово, щоб якнайшвидше усунути наслідки атаки.

Источник материала
loader
loader