191 бойове зіткнення за добу: ворог посилив удари по всій лінії фронту – Генштаб
191 бойове зіткнення за добу: ворог посилив удари по всій лінії фронту – Генштаб

191 бойове зіткнення за добу: ворог посилив удари по всій лінії фронту – Генштаб

Російські війська не знижують інтенсивності наступальних дій. За минулу добу зафіксовано 191 бойове зіткнення. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в оперативному зведенні станом на 08:00 6 січня.

За уточненою інформацією, противник завдав трьох ракетних і 65 авіаційних ударів, застосував дев’ять ракет та скинув 194 керовані авіабомби. Окрім цього, росіяни здійснили 3808 обстрілів, зокрема 101 – із реактивних систем залпового вогню, а також використали 6864 дрони-камікадзе.

Під авіаударами опинилися, зокрема, Залізничне, Різдвянка, Тернувате, Воздвиженка та Таврійське в Запорізькій області.

У відповідь авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони України уразили сім районів зосередження ворога, два пункти управління, зенітно-ракетний комплекс "Тор", два пункти управління БПЛА, чотири гармати та два інших важливих об’єкти окупантів.

Інтенсивні бої тривали одразу на кількох напрямках.

  • У прикордонних районах Сумщини та Курщини ворог завдав п’ять авіаударів і здійснив 94 обстріли, зокрема з реактивних систем.
  • На Харківщині українські захисники відбили п’ять атак у районах Вовчанська та Приліпок.
  • Поблизу Куп’янська зафіксовано три спроби штурму, всі вони були зупинені.
  • На Лиманському напрямку агресор дев’ять разів намагався прорвати оборону ЗСУ. 
  • У районі Слов’янська відбито сім наступальних дій.
  • Біля Костянтинівки противник здійснив 21 атаку, зазнавши втрат.
  • Покровський напрямок залишається одним із найгарячіших – тут українські воїни зупинили 43 штурмові дії.
  • У районах Олександрограда та Соснівки зафіксовано 14 атак.
  • Поблизу Гуляйполя відбито 46 спроб просування ворога.
  •  Спроби наступу біля Оріхова та на Придніпров’ї також не мали успіху. 

Ознак формування ударних угруповань у Волинській та Поліській зонах не виявлено.

У Генштабі наголошують: 

"Українські воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі й техніці та системно підривають наступальний потенціал ворога в тилу".

Нагадаємо, російські війська продовжують інтенсивні наступальні дії на сході та півдні України. Протягом минулої доби зафіксовано 229 бойових зіткнень уздовж лінії фронту.

Також 3 січня, армія рф втратила на фронті ще 900 солдатів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ЗСУ знищили 1 211 530 військовослужбовців рф. 

Як повідомляє 5.ua, покровський напрямок: противник намагається посилити тиск на Гришине – ДШВ (відео).

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Теги по теме
война Вооруженные силы Украины оккупация
Источник материала
loader
loader