Не лише Едді Мансон: хто помер у 4 сезоні "Дивних див"
Не лише Едді Мансон: хто помер у 4 сезоні "Дивних див"

Не лише Едді Мансон: хто помер у 4 сезоні "Дивних див"

Сьогодні пропонуємо згадати 4 сезон серіалу, який вийшов ще у 2022 році. Зокрема, хто з героїв помер, пише 24 Канал з посиланням на ELLE.

Хто помер у 4 сезоні "Дивних див"?

Перша частина 4 сезону вже принесла кілька втрат. Чирлідерка Кріссі Каннінгем, студент-журналіст Фред Бенсон та баскетболіст Патрік Маккінні стали жертвами Векни. Крім того, дехто загинув під час різанини в лабораторії Гокінса, а Демогоргон знищив в'язнів, які перебували у російській в'язниці.

Кріссі Каннінгем / Кадр із серіалу

Фред БенсонФред Бенсон / Кадр із серіалу

Патрік Маккінні / Кадр із серіалу

Коли федерали здійснили рейд на імпровізовану лабораторію доктора Бреннера в пустелі, він допомагав Одинадцять утекти, однак отримав кілька пострілів у спину. Також глядачі попрощалися з Едді Мансоном.

Доктор БреннерДоктор Бреннер / Кадр із серіалу

Едді МансонЕдді Мансон / Кадр із серіалу

У 4 сезоні "Дивних див" помер і баскетболіст Джейсон Карвер, а доля доктора Сема Оуенса і Макс залишалася невідомою.

Джейсон КарверДжейсон Карвер / Кадр із серіалу

Серіал "Дивні дива": головне

  • Творцями серіалу "Дивні дива" є брати Метт і Росс Даффери. Перший сезон вийшов на Netflix у липні 2016 року, а прем'єра останнього відбулась у 2025 році.

  • Події серіалу розгортаються у містечку Гокінс, що в штаті Індіана. Історія розпочинається з загадкового зникнення 12-річного Вілла Баєрса. За пошуки хлопця беруться його друзі: Майк Віллер, Дастін Хендерсон і Лукас Сінклер, до яких згодом приєднується дівчинка Одинадцять.

  • Головні ролі зіграли Девід Гарбор, Фінн Вулфгард, Міллі Боббі Браун, Гейтен Матараццо, Калеб Маклафлін, Ноа Шнапп та інші.

Теги по теме
Netflix
Источник материала
loader