Прогрес є, але Європа заважає: посланець Путіна Дмитрієв прокоментував зустрічі в Абу-Дабі
Прогрес є, але Європа заважає: посланець Путіна Дмитрієв прокоментував зустрічі в Абу-Дабі

Прогрес є, але Європа заважає: посланець Путіна Дмитрієв прокоментував зустрічі в Абу-Дабі

Про це Дмитрієв повідомив у коментарі російським пропагандистам.

Як у Кремлі оцінюють переговори в Абу-Дабі?

Головний перемовник Путіна Дмитрієв заявив про "певний прогрес" у тристоронніх зустрічах в ОАЕ. Однак він висловив своє незадоволення діями Європи, яка нібито разом із Британією намагається впливати на процес мирних переговорів та перешкоджає досягненню домовленостей.

І ось чим більше таких спроб відбувається, тим більше ми бачимо, що, безумовно, прогрес є, і йде гарний позитивний рух уперед. Але перешкодити неможливо, я вважаю. Ну, їм складно, але вони намагаються,
– заявив Дмитрієв.

Крім того, він відкрив деякі карти щодо російсько-американських зустрічей в Абу-Дабі. Дмитрієв уточнив, що наразі сторони працюють над відновлення економічних відносин.

"Спільно з адміністрацією президента Трампа йде активна робота з відновлення відносин Росія – США за економічним напрямком, в тому числі в рамках російсько-американської групи з економічного співробітництва, ми, зокрема, зустрічалися сьогодні, і зустрічі йдуть позитивно", – сказав він.

Що наразі відомо про перебіг мирних переговорів в ОАЕ?

  • В Абу-Дабі триває другий етап дипломатичних тристоронніх зустрічейщодо мирного врегулювання війни в Україні. Джерела Politico вважають, що ці перемовини можуть виявитись значно результативнішими, аніж очікувалось раніше.

  • 4 лютого відбувся перший етап другої зустрічі Росії, України та США в ОАЕ у рамках мирного врегулювання війни.

  • За словами речника Кремля Дмитра Пєскова, Москва не планує повідомляти про перебіг нового етапу перемовин в Абу-Дабі.

  • За словами речника МЗС Георгія Тихого, у фокусі тристоронніх перемовин в Абу-Дабі 4 – 5 лютого будуть насамперед військові та військово-політичні питання.

  • Станом на 9:00 5 лютого секретар РНБО Рустем Умєров повідомив про початок другого раунду переговорів в Абу-Дабі.

Теги по теме
Европа
Источник материала
loader
loader