"Карпатська джерельна" потрапила у скандал: компанію можуть оштрафувати
"Карпатська джерельна" потрапила у скандал: компанію можуть оштрафувати

"Карпатська джерельна" потрапила у скандал: компанію можуть оштрафувати

Чому оштрафують виробника "Карпатської джерельної"?

Компанія могла обманювати українців, зображуючи на етикетці неправдиву інформацію, повідомили в АМКУ.

На пляшках "Карпатської джерельної" від 0,5 до 2 літрів та води "СПОРТ" були зображені гори, ялинки, птахи та карта з позначкою "Карпати". Це могло були використано для того, щоб створити враження про походження води з Українських Карпат.

За порушення, яке могло вводити в оману покупців, АМКУ пропонує оштрафувати ТОВ "Карпатські мінеральні води" на суму до 5% доходу від продажів за 2025 рік. Також компанія буде змушена змінити неправдивий дизайн етикетки.

Зауважте! Перший завод компанії працює в селі Струтин Золочівського району Львівщини. Виробництво води розпочалося 1996 року, спочатку це був цех безалкогольних напоїв державного спиртзаводу. 2002 року його реорганізували у завод із виробництва мінеральної води.

До слова, у листопаді 2025 року стало відомо, що польський виробник соків тепер має спільний контроль над виробник мінеральної води "Карпатська джерельна".

Група Maspeх – одна з найбільших компаній Центральної та Східної Європи в сегменті харчових продуктів, яка працює на ринку 25 років. Про це йдеться на її сторінці у Linkedin.

Компанія має у власності такі бренди як Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz. Співзасновником та співвласником компанії є польський підприємець Кшиштоф Павінський.

Новини українських компаній

  • Укрпошта планує відкрити щонайменше 1 000 партнерських точокдля видачі посилок без черг. Партнери можуть заробляти від 15 000 гривень на місяць за видачу посилок, отримуючи оплату від 6 до 14 гривень за посилку.

  • У січні 2026 року Росія вдарила ракетою пофабриці Philip Morris у Харкові, завдавши збитків на мільйони доларів. Харківська фабрика залишається зупиненою з лютого 2022 року, а нову фабрику відкрито у Львівській області в 2024 році.

  • У соцмережі Threads "виплив" новий скандал за участі мережі магазинів техніки Comfy. Одна з клієнток отримала свій товар, на якому знайшла напис російською мовою. Comfy пообіцяли провести перевірку інциденту і надати зворотний зв’язок.

Теги по теме
АМКУ
Источник материала
loader
loader