/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F4e716fa9d0ed546bb7e49f4514722310.jpg)
Міндіч і Єрмак отримали повістку до ВАКС, але не прийшли
Підсанкційного бізнесмена Тимура Міндіча, якого підозрюють у корупції в сфері енергетики, та колишнього главу ОП Андрія Єрмака викликали на засідання ВАКС через арешт майна після обшуку в Києві.
За словами співрозмовників видання в політичних колах, Міндіч отримав повістку до Вищого антикорупційного суду. Виклик на засідання ВАКС також отримав Андрій Єрмак.
За інформацією джерел видання у силовому блоці, засідання у Вищому антикорупційному суді стосувалося накладення арешту на майно в межах кримінального провадження.
Так, окремої уваги заслуговує нетиповий перелік вилученого під час обшуків за адресою Грушевського, 9А. Саме там у листопаді минулого року правоохоронці обшукували об'єкти Міндіча.
За словами співрозмовників видання, йдеться не про телефони, ноутбуки чи інші носії інформації, а про пульти від побутової техніки, предмети особистої гігієни, взуття та одяг.
Така специфіка вилучень може свідчити про підготовку до проведення біологічних експертиз – із метою встановити належність цих речей конкретним особам.
Водночас ані Міндіч, ані Єрмак на засідання у ВАКС не з'явилися.

