Сили спецоперацій показали, як уразили базу «Рубікону» під Маріуполем
Сили спецоперацій показали, як уразили базу «Рубікону» під Маріуполем

Сили спецоперацій показали, як уразили базу «Рубікону» під Маріуполем

⁨Сили спеціальних операцій Збройних сил України оприлюднили відеокадри ураження логістичної бази засекреченого російського центру безпілотних технологій “Рубікон” в тимчасово захопленому ворогом Мангуші Донецької області , яке підрозділи Middle-strike здійснили вночі 17 квітня.

Як передає Укрінформ, відео ССО опублікували у Телеграмі.

На місці зафіксували вибухи та масштабні пожежі.

Як зазначається, “Рубікон” використовує проти Сил безпеки та оборони України майже всі наявні в РФ ударні та розвідувальні дрони, окрім “Shahed/Гераней”.

Ворожий підрозділ серед іншого має на озброєнні звичайні та оптоволоконні FPV-дрони, ударні “Молнії” та “Ланцети”, розвідувальні безпілотники ZALA, “Орлани”, SuperCam, а також морські дрони.

"Ураження та знищення логістичних центрів ворога суттєво знижують його боєздатність. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога вести війну проти України", - наголошується у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, Сили оборони України уразили радіолокаційні станції "Подльот" і "Небо-М", пункти управління, склад зберігання катерів та інші логістичні об'єкти російської армії на тимчасово окупованих територіях України та у Російській Федерації.

Теги по теме
война Мариуполь
Источник материала
loader
loader