Незабаром Міндіч може повернутися в Україну і дати покази НАБУ й САП, - журналіст Ткач
Незабаром Міндіч може повернутися в Україну і дати покази НАБУ й САП, - журналіст Ткач

Незабаром Міндіч може повернутися в Україну і дати покази НАБУ й САП, - журналіст Ткач

Бізнесмен Тимур Міндіч незабаром може повернутися в Україну з Ізраїлю

Зміст

Про це заявив журналіст Української правди Михайло Ткач із посиланням на джерела у політичних колах.

За словами Ткача, Міндіч може бути готовим дати покази НАБУ і САП. При цьому журналіст зауважив, що від повернення в Україну бізнесмена може відмовити Офіс президента.

"Знову ж таки, ми не знаємо позицію Офісу президента. Можливо, його відмовлять від подібних кроків, а можливо, вони самі зацікавлені в тому, щоб він повернувся і не токсичив їх, перебуваючи десь там на відстані, а відтак щось приховуючи, ховаючись і так далі. Плюс ми ж розуміємо фактор можливого розслідування ФБР, яке, якщо захоче, без проблем дістане Міндіча з Ізраїлю, на відміну від України", - сказав Ткач.

Він також оцінив можливість того, що Міндіч може взяти на себе провину у справі "Мідас". На його думку, якщо факти на плівках підтвердяться, то у "Вови та Андрія" не буде вибору, окрім як просити усіх нижчих фігурантів взяти провину на себе. 

"Повторюся, я не знаю, який план, скільки ті чи інші люди планують перебувати при владі, чи планують вони переобиратися. Можливо, вони планують вічно перебувати при владі – за прикладом іншого кооперативу "Озеро" в сусідній країні", -  висловився Ткач.

  • У нових епізодах "плівок Міндіча" розслідувачі наводять докази, що група приватних осіб зі звʼязками з Андрієм Єрмаком отримали у розпорядження державні "Сенс Банк" та хімічний завод "Карпатнафтохім".
Теги по теме
Украина Новости Израиль НАБУ
Источник материала
loader
loader