“Енергоатом” витратить 29 мільйонів гривень на пошук нового керівництва

“Енергоатом” витратить 29 мільйонів гривень на пошук нового керівництва - Фото 1

Енергоатом підписав контракти на підбір управлінського персоналу

АТ “НАЕК “Енергоатом” уклало два контракти на послуги з підбору персоналу на загальну суму 28,71 млн грн.

Згідно з інформацією з системи “Прозорро”, у 2023 році буде здійснено пошук кандидатів на посади голови та членів правління “Енергоатома”.

Компанія ТОВ “Корн Феррі” отримає 22,11 млн грн за підбір голови правління (СЕО), директора з ядерної безпеки та експлуатації (CNO), фінансового директора (CFO) та директора з реалізації проєктів (CPDO). ТОВ “Телент Едвайзорс” отримає 6,60 млн грн за підбір директора з управління персоналом (CPO), директора з правових питань (CLO) та директора з комерційної діяльності та стратегії (CCSO).

Виплата за кожну посаду буде проводитися протягом 10 днів після надання послуг: третина суми – після публікації оголошення про початок добору, ще третина – після первинного відбору та співбесід з кандидатами, а остання частина – після співбесід з обраними кандидатами та супроводу їх інтеграції в компанію.

Винагорода “Корн Феррі” включає психометричну оцінку лідерських якостей для трьох кандидатів на посаду голови наглядової ради та п’яти кандидатів на інші посади. Винагорода “Телент Едвайзорс” передбачає “HOGAN Assessment” для п’яти кандидатів.

Якщо наглядова рада не підтвердить жодного з кандидатів, виконавець зобов’язується повторно надати послуги без додаткової оплати, допоки не буде обрано кандидата на посаду.

Закупівлі здійснено без проведення торгів відповідно до урядового розпорядження, що було обґрунтоване рішенням наглядової ради щодо закупівлі цих послуг у травні та затвердженням кваліфікаційних вимог до учасників.

Кандидати повинні мати глобальну присутність, досвід у ядерному та енергетичному секторі, а також досвід підбору кадрів для державного сектору в Україні. Виконавців обрали на основі кількості набраних балів за методологією оцінки.

Вартість послуг визначено відповідно до Примірної методики та внутрішніх документів “Енергоатома” як середнє арифметичне цінових пропозицій учасників. Пропозиції не були оприлюднені.

Компанія “Корн Феррі” має власників із Нідерландів, які належать міжнародній компанії в галузі управлінського консалтингу. Директором української фірми є Роман Бондар, який раніше обіймав посаду заступника гендиректора ДК “Укроборонпром”. З 2018 року компанія отримала державних підрядів на 28,26 млн грн.

Київська “Телент Едвайзорс” є частиною міжнародної групи “Odgers Berndtson” і має досвід у підборі управлінського персоналу.

Наглядова рада “Енергоатому” оголосила міжнародний конкурс на посаду голови правління компанії після звільнення двох незалежних членів.

Незалежний член наглядової ради Патрік Фрагман достроково припинив свої повноваження через нові професійні зобов’язання.

У січні 2026 року уряд призначив новий склад наглядової ради “Енергоатома”.

Незалежний член наглядової ради Бріс Боюон подав заяву про відставку через неможливість виконувати роботу у попередньому обсязі.

Источник материала
loader
loader