/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F3944fa944daedbd14bb5eafc2b4835c9.jpg)
Президент Литви прокоментував діяльність прем’єр-міністра, що пішла у відставку
Президент Литви оцінив роботу прем’єр-міністерки Інги Ругінене
Гітанас Науседа, президент Литви, висловив своє оцінювання роботи прем’єр-міністерки Інги Ругінене, котра вирішила піти у відставку. На його думку, вона заслуговує на сім балів з десяти.
Литовський президент підкреслив, що Ругінене багато працювала, щиро намагалася знайти відповіді на питання та вирішувати проблеми, зокрема, співпрацюючи з державними установами. “Я б не дав їй дуже низьку оцінку. Її робота, безумовно, заслуговує на вищу оцінку, ніж думки багатьох політологів, особливо тих, хто близький до опозиції,” – зазначив Науседа.
На уточнююче запитання про конкретну оцінку, президент відповів: “Однозначно більше п’яти – тверда сімка.”
Нагадаємо, що на початку червня Соціал-демократична партія Литви оголосила про рішення припинити співпрацю з ультраправою партією “Зоря Німану” та розпочати переговори з Союзом демократів “В ім’я Литви”.
Середина червня ознаменувалася завершенням підготовки коаліційної угоди нової коаліції.
23 червня Гітанас Науседа прийняв відставку уряду Інги Ругінене через переформатування коаліції.
Детальніше про цю ситуацію читайте у статті “Литва очищує владу: як з уряду вигнали українофобів та чого тепер чекати Україні”.

