Київ під обстрілом: Росія завдає ударів балістичними ракетами

Київ під обстрілом: Росія завдає ударів балістичними ракетами - Фото 1

Атака на Київ: російські ракети влучили в житловий будинок

У ніч на 6 липня російські війська здійснили атаку на Київ, використовуючи балістичні ракети. В результаті обстрілу у Подільському районі сталося часткове руйнування житлового будинку.

Військові закликали мешканців столиці терміново перейти в безпечні місця та залишатися там до отримання сигналу про відбій.

О 02:05 начальник Київської міської військової адміністрації повідомив про часткове руйнування будинку в Подільському районі.

“У Голосіївському районі сталося загоряння на території нежитлової забудови, також виникла пожежа у складському приміщенні. Зафіксовано падіння уламків на відкритій території.”

У Подільському районі заблоковані люди на 7–9 поверхах житлового будинку, а також зафіксовано падіння уламків на територію гаражного кооперативу.

Наразі у столиці та більшості регіонів України триває масштабна повітряна тривога внаслідок комбінованого удару ворога.

  • О 01:25 Повітряні сили повідомили про пуски крилатих ракет з російських літаків стратегічної авіації Ту-95МС та Ту-160.
  • Окупанти також запустили ракети “Калібр” з акваторії Чорного моря та атакують Україну ударними безпілотниками.
  • 5 липня президент Володимир Зеленський заявив, що українська розвідка має інформацію про підготовку росіянами нового масованого удару по Україні.
Теги по теме
Киев пожар
Источник материала
loader
loader