Дата народження
29 серпня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Андрій Джеджула

Актор, телерадіоведущій, шоумен

Дата народження: 29.08.1978 р.

Рідне місто: Київ

Провчившись у школі, Андрій Джеджула закінчив Київський інститут міжнародних відносин. Потім протягом 5-ти років він працював в Міністерстві закордонних справ. Коли йому виповнилося 25 років, він вирішив кинути політику і піти в шоу-бізнес.

Його нова кар'єра почалася з еротичного ток-шоу «Перший поцілунок» на радіо «Kiss FM». Потім він перейшов на хвилю «Europa FM». Там він вів програму «Джеджула + Настя».

У 2005-му році Андрій Джеджула зайняв пост директора агентства «Djedjula MUSIC». Компанія займається організацією концертів.

Незабаром Андрій з'явився на телебаченні. Його стартом в цій сфері стала програма «Погода на курортах», що виходить на «5 каналі».

У 2010-му році він став вести ранкове шоу «Сніданок з 1+1». Його партнеркою по проекту була Лідія Таран.

Шоумен також виступає в якості ведучого безлічі масових заходів.

У 2017-му році його агентство «Djedjula MUSIC» забезпечило організацію «Євробачення» в Києві. Андрій був в числі інвесторів. Він також став одним з ведучих церемонії. Як розповів Андрій, подію довелося створювати в дуже короткі терміни.

Будуючи кар'єру в шоу-бізнесі, Андрій Джеджула навчався в Національній академії керівних кадрів мистецтв.

Він також виявив себе в ролі актора та режисера. Андрій Джеджула входить до акторського складу Київського муніципального театру. Він також знімається в кіно.

Андрій Джеджула продовжує роботу на радіо. Він є ведучим популярного ток-шоу «Pic up time» на радіо «Kiss FM». Він також веде денну розважальну програму на радіо «Європа +».

Крім того, Андрій є співзасновником туристичної компанії «Джеджула & Co».

Особисте життя

Першою дружиною стала співачка Санта Дімопулос. У 2008-му році в родині народився син Даніель.

У 2017-му році шоумен знову одружився. Його обраницею стала Юлія Леус. Пара була знайома 8 років, але між ними спалахнула любов тільки рік тому.

Закохані повінчалися в жовтні, в п'ятницю, 13-го. Подія пройшла в столичному храмі Різдва Христового. На наступний день відбулося пишне святкування.

Скандали

У 2012-му році Андрій Джеджула опублікував оголошення про продаж свого авто марки BMW. Як з'ясувалося пізніше, 5 років тому він подарував легковик своїй тодішній дружині Санті Дімопулос. Після розлучення подарунок залишився у його власниці.

Але в день другого весілля Санти Андрій викрав BMW, яка була припаркована біля будинку її матері.

Статок

Інформація про прибутки шоумена відсутня.

Станом на 2011 рік, виступ Андрія на корпоративі коштувало 4 тис. USD.

Дата народження
29 серпня 1975
Країна
Україна
Соцмережі