/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F06%2F13%2F391758.jpg%3Ftimestamp%3D1560397033)
Зібралися через скандальний "телеміст": РНБО роздала доручення силовикам стосовно інформаційної безпеки
Рада національної безпеки і оборони провела нараду з питань інформаційної безпеки, на якому дала відповідні доручення силовим відомствам.
Про це секретар РНБО Олександр Данилюк написав на своїй сторінці в Facebook.
"Тільки що за дорученням президента провів нараду з інформаційної безпеки.
Державні органи, зокрема СБУ і Національна поліція, отримали ряд відповідних доручень, зокрема щодо захисту інформаційного простору.
Додаткові деталі не можемо надати через секретності", - написав він.
За словами Данилюка, те, що телеканал News.
One скасував так званий "телеміст", ще не означає кінець інформаційної війни.
"Тому і наша робота триває", - додав секретар РНБО.
One, який входить в медіа-групу кума Путіна Віктора Медведчука.
8 липня біля будівлі телеканалу News.
One активісти влаштували протест проти телемосту.
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заявив, що покарати канали та провайдерів за телеміст можна тільки після ефіру.
Президент Володимир Зеленський заявив, що замість телемосту з РФ треба говорити безпосередньо з президентом країни-агресора Володимиром Путіним, і він готовий до такої розмови з участю світових лідерів в Мінську.
Пізніше 8 липня News.
One скасував телемарафон через погрози фізичної розправи.

