Три рішення VAR, два вилучення та хет-трик Супряги. "Динамо" програло "Дніпру-1" та буксує у срібній гонитві

Київське "Динамо" в рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги сенсаційно поступилося "Дніпру-1".

Напружений поєдинок у Дніпрі завершився з рахунком 3:1 на користь підопічних Дмитра Михайленка.

Зустріч розпочалася дуже несподівано.

Уже на 6-й хвилині команда Олексія Михайличенка залишилася в меншості.

Віталій Буяльський отримав пряму червону картку за грубу гру проти Юрія Вакулка.

Головний арбітр матчу Катерина Монзуль ухвалила таке рішення після перегляду відеоповтору на моніторі (VAR).

Незважаючи на чисельну меншість, "біло-сині" упродовж першого тайму загрожували воротам дніпровського клубу та в компенсований час відкрили рахунок у зустрічі.

Назарія Русина завалили у штрафному майданчику господарів.

Одразу Монзуль показала форварду "Динамо" жовту картку за симуляцію, але перегляду відеоповтору змінила своє рішення - скасувала "гірчичник" і призначила пенальті у ворота команди Михайленка.

Вирок холоднокровно реалізував Беньямін Вербич.

У другому таймі Дмитро Михайленко провів заміну, яка вирішила долю зустрічі - на поле вийшов орендований у "Динамо" Владислав Супряга.

Чемпіон світу U-20 тричі відзначився у воротах Георгія Бущана та приніс своїй команді вольову перемогу - 3:1.