Разумков назвав час початку позачергового засідання Верховної Ради
Разумков назвав час початку позачергового засідання Верховної Ради

Разумков назвав час початку позачергового засідання Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що позачергове засідання парламенту відбудеться 13 квітня та розпочнеться орієнтовно о 14-й.

Про це він сказав під час брифінгу за підсумками наради з керівництвом фракцій та груп парламенту й за участі представників уряду 10 квітня, передає УНІАН.

Разумков зазначив, що питання які, скоріш за все, будуть виноситись на позачергове засідання вже обговорили.

”Ми обговорили ті питання, які, скоріш за все, будуть виноситись на позачергове засідання Верховної Ради України в понеділок.

Засідання орієнтовно відбудеться о 14-й годині.

І я сподіваюся, що воно буде тривати не дуже довго.

Тому що більша частина питань була обговорена, і досягнута згода щодо їх розгляду на нарадах, на робочих групах, в комітетах”, - сказав спікер.

Тоді нардепи проголосували окремі законопроєкти для боротьби з поширенням нового коронавірусу COVID-19.

Інший пакет документів стосувався економічного блоку.

Зокрема, закони, які необхідні для отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду.

У першому читанні був ухвалений законопроєкт про неможливість повернення націоналізованих та ліквідованих банків їхнім колишнім власникам.

Нардепи за тиждень встигли внести пропозиції щодо 16 тисяч поправок до цього документа.

Інший закон ухвалили вже вночі 31 березня в цілому - про відкриття ринку землі.

Проте набрання його чинності нині блокують.

Джерело матеріала
loader
loader