Усик створив власний промоушен і готує елітний боксерський вечір в Україні
Усик створив власний промоушен і готує елітний боксерський вечір в Україні

Усик створив власний промоушен і готує елітний боксерський вечір в Україні

Як стало відомо ТСН Проспорт, український боксер Олександр Усик створив власний промоушен. 

Перший вечір боксу під його егідою планується на 1 серпня під Києвом. У ньому візьмуть участь елітні вітчизняні боксери, всі імена поки не називаються.

Зазначимо, що Усик має провести бій проти британця Дерека Чісори, який було перенесено з травня через пандемію коронавірусної інфекції.

Також Олександр є обов'язковим претендетом по лінії WBO на бій з британцем Ентоні Джошуа, якому команда українця ранішепоставила ультиматум через поєдинок з Тайсоном Ф'юрі: або ЕйДжей б'ється спершу з Усиком, або з Тайсоном - без поясу.

  • Усик провів 17 поєдинків у професіоналах та здобув 17 перемог (13 нокаутом), 16 із них - у першій важкій вазі. У надважкій вазі дебютував 13 жовтня 2019 року,перемігши Чазза Візерспуна. Бій з Чісорою буде для нього другим у хевівейті. 

 

Джерело матеріала
loader
loader