Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику
Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику

Група «Інтер» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику - Фото 1

Група «Інтер» у відповіді на запит «Детектора медіа» офіційно підтвердила, що не буде розкодовувати свої канали на супутнику.

«Сигнал телеканалів "Інтер Медіа Груп" на супутнику був закодований в зв'язку з необхідністю виконання вимог правовласників фільмів і програм, трансляція яких дозволена тільки на території України.

Обмежити географію поширення ліцензійного продукту тільки територією України можна лише шляхом кодування супутникового сигналу.

У зв'язку з необхідністю подальшого виконання вимог ліцензійних угод телеканали "Інтер Медіа Груп" не планують знімати кодування супутникового сигналу», - йдетья у відповіді пресслужби.

Водночас у медіагрупі нагадали, що у вільному доступі знаходиться міжнародна супутникова версія телеканалу «Інтер» - «Інтер+».

Раніше телеграм-канал TV post повідомив, що група нібито має намір розкодувати вісім своїх каналів: «Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom та «Enter-фільм».

Зокрема, після кодування 70% супутникових абонентів залишилися з безкоштовним супутником і не перейшли на платний супутник або на інші типи прийому сигналу.

Чотири найбільші медіагрупи – Star.

Media, «1+1 медіа», «Медіа Група Україна» та «Інтер медіа груп» – закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня.

Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».

«Детектор медіа» також зібрав думки експертів, як подолати негативні наслідки кодування телеканалів на супутнику.

21 лютого Верховна Рада підтримала запит народного депутата Миколи Задорожнього до президента України щодо запровадження мораторію на кодування українських каналів на супутнику.

Холдинги «1+1 медіа» та «Медіа Група Україна» публічно виступили проти мораторію.

28 лютого президент Володимир Зеленський із представниками медіагруп домовилися, що до 16 березня кожна з медіагруп запускає некодовану міжнародну версію одного свого каналу.

А супутникові платформи Xtra TV та Viasat (належать «Медіа Групі Україна» та «1+1 медіа», відповідно) мають розробити соціальні пакети супутникового телебачення з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств населення.

Група «1+1 медіа» вже має некодовану міжнародну версію – канал «1+1 international», а також тимчасово залишила некодованим канал УНІАН ТБ.

Група «Інтер» має міжнародну версію – канал «Інтер+».

«Медіа Група Україна» вважає такою некодованою міжнародною версією свій інформаційний канал «Україна 24».

Група Star.

Media 16 березня запустила некодований супутниковий міжнародний канал ICTV Ukraine.

Шляхом кодування пішли деякі інші канали, які мовили у відкритому доступі.

2 березня свій сигнал закодував музичний канал Music Box.

Група компаній Film.

ua поступово закодувала сигнал усіх своїх шести мовників: FilmUADrama, Bolt, 36,6 TV, «Кус-кус», Epoque і «Дача».

Останні два – з 10 березня.

Теги за темою
Новини Ринок
Джерело матеріала
loader
loader