Затримання Колесникової: штаб Бабарика повідомив, де вона перебуває
Затримання Колесникової: штаб Бабарика повідомив, де вона перебуває

Затримання Колесникової: штаб Бабарика повідомив, де вона перебуває

Члена координаційної ради Марію Колесникову затримали білоруські прикордонники. Найімовірніше, що зараз вона перебуває у Мозирському прикордонному загоні.

Про місце перебування опозиціонерки з посиланням на власні джерела повідомили у штабі Бабарика.

Раніше оперативний черговий Мозирського прикордонного загону повідомив адвокату Колесникової, що не знає про факти затримання будь-кого у пункті пропуску Олександрівка. 

Водночас пресслужба Держприкордонкомітету підтвердила затримання опозиціонерки. Натомість там не змогли відповісти, де саме воно відбулося та на яких підставах.

Що цьому передувало:

  • Вранці 8 вересня у Державному прикордонному комітеті Білорусі повідомили, що опозиціонери Марія Колеснікова, Антон Родненков та Іван Кравцов перетнули кордон з Україною.
  • Лукашенко заявив, що Колесникова намагалася втекти в Україну до своєї сестри. Диктатор заявив, що її затримання було правильним.
  • За словами заступника голови МВС України Антон Геращенко, білоруських опозиціонерів силою змусили покинути країну.
  • Згодом стало відомо, що Марія Колесникова не залишила Білорусі, її затримали білоруські прикордонники.
Теги за темою
Білорусь
Джерело матеріала
loader
loader