![Фіктивні довідки про тест на Covid-19: у МОЗ розповіли про відповідальність](https://thumbor.my.ua/Pj6Wi_rnQggL0fmm3OkI5wVip00=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F04512c249db1f289536fbe3c3ba096a2.jpg)
Фіктивні довідки про тест на Covid-19: у МОЗ розповіли про відповідальність
У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили про відповідальність, яка загрожує лабораторіям, які видаватимуть українцям фіктивні довідки про проходження тесту на коронавірус. Негативні наслідки можуть чекати і на громадян.
Про це під час брифінгу 12 грудня повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.
– Фіктивні довідки про ПЛР-тести – це кримінальний злочин. Якщо ми дізнаємося, що якась лабораторія видає такі довідки, то одразу звертатимемося до правоохоронних органів і перевірятимемо ліцензійнісь роботи цієї установи, – зазначив Максим Степанов.
Читайте: Крапельниці вдома і кисневі резервуари: як лікуватимуть хворих на Сovid-19
Крім того, громадяни, які скористалися такими послугами, також можуть потрапити у халепу. Особливо під час подорожі за кордон.
– Коли ви купуєте таку довідку, сплачуючи кошти, краще зробити тест та чітко усвідомлювати, що ви не хворієте на коронавірус.
Якщо ви візьмете таку довідку, поїдете за кордон, і виявиться, що вона фіктивна, це може закінчитися проблемами. Вони досить суворо ставляться до таких порушень, – додав міністр.
Тестування на коронавірус в Україні
В Україні оновили алгоритм тестування на коронавірус.
МОЗ розширив перелік людей, яких перевірятимуть.
Детальніше про тестування на коронавірус в Україні читайте на Фактах ICTV.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)