Німеччина дозволила будівництво "Північного потоку-2" до кінця травня
Німеччина дозволила будівництво "Північного потоку-2" до кінця травня

Німеччина дозволила будівництво "Північного потоку-2" до кінця травня

Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії Німеччини (BSH) видало дозвіл на будівництво "Північного потоку-2" у німецьких водах до кінця травня. 

Про це йдеться 15 січня у заяві BSH.

"Федеральне відомство судноплавства і гідрографії (BSH) видало акціонерному товариству Nord Stream 2 дозвіл на прокладку труб в німецькій виключній економічній зоні протяжністю приблизно 16,5 км і 13,9 км на період від кінця вересня до кінця травня", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, новий дозвіл був потрібен через "непередбачені затримки за межами Німеччини".

"У липні 2020 року Nord Stream 2 подала заявку на зміну дозволу, виданого в 2018 році на прокладку трубопроводів. Заява стосується затвердження нового тимчасового вікна для прокладки трубопроводів з якорем на останньому маршруті в німецькій виключній економічній зоні", - додається у повідомленні.

Нагадаємо, 11 грудня російське судно-трубоукладач "Фортуна" відновило будівництво незакінченої ділянки російського проєкту "Північний потік-2". Роботи відновлені після майже річної паузи. 

Раніше Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що вважає російський проєкт "Північний потік-2" важливим з точки зору економіки. Тому його слід добудувати. 

Відео США розширить санкції проти газогону "Північний потік-2"

Санкції проти "Північного потоку-2". Палата Представників Сполучених штатів схвалила оборонний бюджет на наступний рік із розширеними обмеженнями проти російського газогону. Вони будуть спрямовані проти страхових і сертифікаційних компаній, які працюють з російськими кораблями із завершення проєкту. Раніше Трамп погрожував ветувати законопроєкт. Втім оскільки бюджет підтримали 335 конгресменів, цієї кількості достатньо, аби обійти потенційне вето очільника Білого Дому.    

США розширить санкції проти газогону "Північний потік-2"
ТСН. 12:00
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader