/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Fd1a8035112e61a0898be19ce51be6a5f.jpg)
Депутат Любицький втратив мандат через продаж каналу групі Медведчука
Повноваження Романа Любицького, який продав телеканал представникам медіагрупи підсанкційного Тараса Козака, – достроково припинили. За таке рішення проголосували у Львівській районній раді під час пленарного засідання у п'ятницю, передає "5 канал".
Раніше, після скандалу з продажем "Першого незалежного" – Любицького виключили з ВО "Свобода". Наприкінці лютого трійка заборонених каналів - "ZIK", "112 УКРАЇНА" та "NewsOne" відновили мовлення у новому форматі на частоті львівського каналу "Перший незалежний".
Однак пропрацювала ця збірка телеканалів лише годину, далі телеканал вимкнули. Так, 2 лютого Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони про застосування санкцій проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака і телеканалів, які на нього записані, а фактично їх контролює кум Путіна Медведчук – це "112 Україна", "NewsOne", "ZIK". Унаслідок цього ЗМІ припинили трансляцію. Підставою для санкцій стало розслідування СБУ, згідно з яким нардеп Тарас Козак причетний до схем із постачанням вугілля з окупованих територій і фінансування тероризму.
Нагадаємо, YouTube заблокував онлайн-трансляцію ефіру підсанкційного телеканалу соратника Медведчука "112 Україна".

