Для порятунку світової економіки МВФ планує виділити $ 650 млрд
Для порятунку світової економіки МВФ планує виділити $ 650 млрд

Для порятунку світової економіки МВФ планує виділити $ 650 млрд

Міжнародний валютний фонд (МВФ) сформує резервні активи обсягом $650 млрд з метою полегшення виходу світової економіки з рецесії, пов'язаної з пандемією COVID-19.

Про це йдеться в заяві директора-розпорядника Фонду Крісталіни Георгієвої, пише liga.net.

"Задовольняючи довгострокову глобальну потребу в резервних активах, нове виділення SDR буде дуже корисним всім нашим країнам-членам і підтримає глобальне відновлення після кризи COVID-19", - зазначила Георгієва, додавши, що до червня необхідно подати офіційну пропозицію до Виконавчого комітету МВФ про виділення $650 млрд на основі оцінки потреб країн-членів МВФ, статей угоди і мандата МВФ.

Передбачається, що в разі схвалення пакет додасть істотний прямий приріст ліквідності для національних економік без зростання боргового тягаря. Це також дозволить звільнити вкрай необхідні ресурси для країн-членів з метою допомоги в боротьбі з пандемією, включаючи підтримку програм вакцинації та інших невідкладних заходів.

Раніше Міжнародний валютний фонд назвав продуктивнимидискусії з Україною, що пройшли під час недавньої місії в грудні-лютому, проте констатує наявність низки невирішених питань і чекає пропозицій від української сторони для продовження переговорів. 

Відео Новини тижня: представники МВФ хочуть бачити в Україні активнішу боротьбу з корупцією

Активнішу боротьбу з корупцією хочуть бачити в Україні і представники МВФ. Майже місяць місія фонду вивчала, як Україна виконує свої зобов'язання. І врешті озвучила свої побоювання щодо втручання влади в роботу НАБУ і САП і щодо державного впливу на енергоринок. В МВФ пропонують відмовитись від обмеження цін, введених цієї зими на енерго ринку, а також хочуть ясності щодо бюджетних планів на наступний рік.

Новини тижня: представники МВФ хочуть бачити в Україні активнішу боротьбу з корупцією
ТСН. Тиждень
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Олена Вус
Джерело матеріала
loader
loader