Франція – Україна – 0:0

Добрий вечір!Сьогодні збірна України стартує у відборі до Кубка світу-2022. Стартує не аби з ким, а з чинними чемпіонами світу – збірною Франції та ще й на її полі.До всіх страхів додається ще й результат жовтневого матчу, коли вражена коронавірусом наша збірна була вщент розбита французами з рекордним рахунком – 7:1. Знову в наших багато травмованих, але такого жаху, коли 45-річний Олександр Шовковський готувався стати у ворота, очевидно, більше вже не буде.Не дивно, що Андрій Шевченко узяв до Парижа аж 5 голкіперів. Ну, і капітанська пов'язка Олександра Зінченка налаштовує на думку, що так легко, як у жовтні Франції вже не буде.Ми навряд чи можемо розраховувати на перемогу, але за сприятливого збігу обставин можемо поборотися за нічию. Мінімальна поразка буде розчаруванням, але навряд чи великим. Утім годі гадати на кавовій гущі. До початку матчу залишаються лічені хвилини. Час назвати стартові склади команд:Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес, Канте, Рабйо, Коман, Грізманн, Мбаппе, ЖируЗапасні: Манданда, Меньян, Лангле, Погба, Лемар, Дембеле, Дюбуа, Сіссоко, Зума, Дінь, Марсьяль, Бен-ЙеддерУкраїна: Бущан, Забарний, Матвієнко, Кривцов, Миколенко, Караваєв – Сидорчук, Зінченко, Малиновський, Шапаренко – ЯремчукЗапасні: П'ятов. Трубін, Соболь, Сирота, Коноплянка, Марлос, Конопля, Михайличенко, Зубков, Макаренко, Жуніор Мораєс, КоваленкоУ три центральні захисники гратиме Шевченко.А тим часом наш перший суперник на Євро-2021 збірна Нідерландів стала автором локальної сенсації, поступившись в гостях збірній Туреччини – 2:4. Причому підопічні Де Бура програвали по ходу й 0:3. А на останній доданій хвилині Мемфіс Депай не реалізував пенальті.