У "За майбутнє" прокоментували заплановану відставку міністрів
У "За майбутнє" прокоментували заплановану відставку міністрів

У "За майбутнє" прокоментували заплановану відставку міністрів

Як зазначив співголова групи «Партія «За майбутнє», група підтримуватиме відставку міністрів / фото УНІАН

Депутатська група «Партія «За майбутнє» може підтримати відставку окремих міністрів, яка буде розглядатися на пленарному засіданні цього тижня. Однак у партії переконані, що не зміна кількох урядовців здатна покращити роботу уряду, а, у першу чергу, системна робота, подання і реалізація планів розвитку економіки. Як повідомляє сайт партії «За майбутнє», про це під час погоджувальної ради в парламенті сказав співголова групи, народний депутат Віктор Бондар.

Народний депутат зазначив, що 80% міністрів нинішнього уряду — непрофесіонали, а дії Кабміну є безсистемними та антисоціальними. На користь останнього твердження Віктор Бондар навів декілька фактів, що характеризують майже рік діяльності уряду. А саме: зростання тарифів на 26,5% (серед них на газ — на 89,9%), зростання боргів населення за житлово-комунальні послуги, які складають нині майже 80 мільярдів гривень.

Посилюється, як підкреслив Віктор Бондар, соціальна несправедливість щодо пенсіонерів. За його словами, 8,6 мільйона громадян (77% пенсіонерів) отримують пенсію менш як 4000 грн. Водночас субсидії отримують лише 2,1 млн пенсіонерів. А 6,5 мільйона пенсіонерів, які отримують пенсію менш як 4000 гривень, узагалі залишилися без субсидії.

За словами Віктора Бондаря, пенсіонерів фактично поставили на межу виживання. Після сплати комунальних послуг у них практично не залишається грошей ні на продукти харчування, ні на ліки. Уряд не думає про людей і про те, як їм допомогти соціально. Він просто відбуває та імітує свою діяльність, зазначив нардеп.

Як зазначив співголова групи «Партія «За майбутнє», саме тому група підтримуватиме відставку міністрів. Але разом із тим має багато питань до уряду в цілому.

«Треба підходити виважено й загалом до всього уряду. Чим займається? Яка мета уряду на цей рік? Які економічні питання він планує розглянути? Яка економічна модель будується в Україні? Коли ми нарешті почнемо змінювати сировинну модель на модель підтримки виробництва? Коли нарешті почуємо реальні програми розвитку енергетики країни, транспортної галузі? Коли побачимо промислову програму для України? Оце мала б бути модель відповіді від уряду. Тоді пішло б зростання і доходів населення, і заробітних плат, і молодь не тікала б з країни», — зазначив Віктор Бондар.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Григорій Бондар

Джерело матеріала
loader
loader