У Миколаївській області розбився вертоліт Мі-2, весь екіпаж загинув
У Миколаївській області розбився вертоліт Мі-2, весь екіпаж загинув

У Миколаївській області розбився вертоліт Мі-2, весь екіпаж загинув

У Миколаївській області вранці 17 липня сталася авіакатастрофа, в результаті якої є загиблі. 

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

Рано вранці, близько шостої години, 17 липня сталася пожежа на гелікоптері приватного агропідпариємства. У результаті загоряння гелікоптера сталася авіатроща. Інцидент відбувся у Миколаївській області — неподалік від села Зайве (Костянтинівська територіальна громада, Миколаївський район). 

Авіакатастрофа. Фото ДСНС

Рятувальники, отримавши повідомлення про авіакатастрофу, відразу вирушили на місце події. Туди вирушило відділення 21 державної пожежно-рятувальної частини, а також аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного Управління ДСНС України у Миколаївській області. 

Після падіння гелікоптера Мі-2 на місці аварії сталася пожежа. Вогнеборці швидко змогли локалізувати, а згодом і повністю ліквідувати пожежу. 

Наразі обставини надзвичайної ситуації з’ясовують у Головному управлінні ДСНС. Залучено оперативну грубу та правоохоронні органи. 

Жертви

У гелікоптері Мі-2 перебували дві людини. На жаль, обоє загинули в результаті авіатрощі. 

Фатальний збіг

Нагадаємо, що сім років тому сталася авіакатастрофа літака Boeing 777 рейсу MH17. Пам’ять загиблих 298 людей у суботу, 17 липня вшанував президент Володимир Зеленський. У своєму пості в мережі Інстаграм Зеленський нагадав про цю жахливу авіатрощу. «Світ має знати правду. Вірю, що істину найближчим часом буде встановлено», — написав президент з приводу розслідування катастрофи.

Скріншот посту президента

Нагадаємо, раніше портал MY.UA  повідомляв, що загинуло дев'ятеро людей в результаті авіакатастрофи у Швеції. 

Також портал MY.UA писав, що російський військовий літак вторгнувся на територію Литви.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
Автор статті
Катерина Кукіб
Катерина Кукіб
Журналіст
loader
loader