![Українців попередили про тимчасові затримки при отриманні COVID-сертифікатів](https://thumbor.my.ua/bqqijpu-d7uGOwaWGzMZg79IVSQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fe0a6cd8a2e0da25446f4710c873dfe22.jpg)
Українців попередили про тимчасові затримки при отриманні COVID-сертифікатів
Процес впровадження COVID-сертифікатів у додаток "Дія" ще триває, тому оновлення інформації може зайняти деякий час.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров під час брифінгу.
"Є певні технічні речі. Додаток зараз оновлюється, і це може зайняти кілька годин або кілька днів. Це залежить від Google, Apple, а також ще потрібно кілька днів, щоб додаток оновився", - сказав він.
Федоров також підкреслив, що підробити COVID-сертифікат у додатку "Дія" неможливо.
"Неможливо відобразити у "Дії" документ, якого немає в реєстрі, який не був внесений лікарем. Ми аналізуємо рекламу, яка є у соцмережах, правоохоронні органи скоординовані, зроблені все тестові закупівлі, і я раджу усім, хто хоче якось обдурити українців, - цього не робити", - зазначив міністр.
Вакцинація від коронавірусу в Україні
Кампанія з вакцинації в Україні розпочалася 24 лютого.
Наразі щеплення роблять вакциною CoviShield (AstraZeneca), виробленою за ліцензією в Індії в Інституті сироватки крові (Serum Institute); CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech; вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech; вакциною AstraZeneca-SKBio, що виробляється в Південній Кореї, та Spikevax американської компанії Moderna.
Минулої доби 129 тис. 027 українців було щеплено проти коронавірусної інфекції.
З них отримали першу дозу 57 тис. 497 осіб, другу - 71 тис. 530. Щеплення проводили 870 мобільних бригад з імунізації, 2 тис. 759 пунктів щеплення та 326 центрів вакцинації населення.
Автор: Богдан Слуцький
![loader](/files/images/preloader.gif)